Kadra

Wzajemne zaufanie jest podstawa współpracy pomiędzy rodzicami a przedszkolem. Dlatego chcielibyśmy, abyście lepiej poznali osoby, które będą dbać o Wasze Skarby i ich edukację podczas ich pobytu u nas.

To dzięki nim Wasze pociechy będą czuły się u nas jak w drugim domu.

 

Kadra pedagogiczna

Edukację dzieci na "Planecie Skarbów" powierzyliśmy wykwalifikowanym nauczycielom. Wszystkie panie wychowawczynie posiadają wykształcenie pedagogiczne. Każdą grupą przedszkolną zajmują się dwie panie nauczycielki (oraz trzecia pani wspomagająca), które przez cały dzień wspólnie prowadzą zajęcia z dziećmi. Nasze panie nauczycielki znalazły się na "Planecie Skarbów" dlatego, że wiedzą, iż ponad wszelką edukację najważniejsze dla dziecka jest poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i okazywanie mnóstwa cierpliwości. Wszystko to, połączone z solidną dawką dobrego humoru, gwarantuje sukces w nauce poprzez zabawę.

 

Kadra wspomagająca

Oprócz pań wychowawczyń w przedszkolu i żłobku potrzebne są również panie wspomagające. Zawsze mogą one przytulić, pomóc w potrzebie, ale również nakarmić, czy ugotować przepyszny kisiel. Wspierają panie nauczycielki swoimi talentami i umiejętnościami - potrafią wspaniale śpiewać, czytać bajki, a nawet przygotowywać dekoracje czy ozdoby. Ale przede wszystkim kochają nasze dzieci i oddają im całe swoje serce.